תפריט

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין – כל מה שרציתם לדעת!

 

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין
הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין

מה ההגיון בשביל חברה  לפרסם כתבה על הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין ?

קודם כל כי זה אפשרי להוציא דרכון פורטוגלי ללא עורך דין ! שנית כי אנו ב- easy nationality מאמינים בלתת. ודבר אחרון למי שיש את הכוח לעשות זאת לבד ואת הנחישות אז אנו מכבדים זאת, ובין כה וכה אדם שחפץ לעשות את ההליך לבדו יעשה זאת, אז.. למה לא לעזור ? 🙂 דרכון פורטוגלי ללא עורך דין כל השלבים על איך תעשו זאת לבד.

מלבד זאת אנו מאמינים בערך המוסף שיש לנו לתת לכם בקידום ההליך ושמנו הולך לפננו ומי שחפץ בשירות יעיל ומקצועי לא יהסס לפנות אלינו ולרכוש את שירותינו.

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין השלבים :

קודם כל נזכיר שפורטוגל חוקקה את חוק ההתאזרחות בעקבות שכנתה ספרד שהחליטה להתפייס עם העם היהודי והעוול שעוללה לו בעקבות גירוש ספרד המפורסם.

לאור עיסוק easy nationality בתחום ההתאזרחות מכוח חוק צאצאי מגורשי ספרד נוכחנו לגלות שהחוק הספרדי  מקשה מאוד בקבלת הדרכון האירופאי המיוחל: מבחן שפה, בקשה לקשר קיים ועדכני לספרד שאפשר להתגבר עליו על ידי בחברות לאגודות ספרדיות שהקהילה הקימה למטרות אלו במיוחד. עצם החברות באגודה ספרדית מהווה קשר לספרד למעשה. כמו כן צריך להגיע פיזית בנוסף לספרד. הצד המקל בהליך לעומת הפורטוגלי שאין צורך להיות יהודי כדת משה וישראל ופשוט מספיק להיות צאצא בשונה מפורטוגל שיש צורך גם בהוכחת יהדות. בנוסף לכך החוק הספרדי נחקק לשנתיים בלבד עם אופציית הארכה לשנה נוספת, ואנו בעיצומה של שנת הערכה , כך שהחוק הולך לפוג ואם לא ילך לכם חלק ויהיו לכם עיקובים עד בתהליך הכנת המסמכים הנדרשים יכול להיות שלא תספיקו פשוט להגישה בזמן.

לעומת זאת פורטוגל , על פי החוק שחוקקה ועל פי השלבים שהגדירה לקבלת אזרחות פורטוגלית ניכר מעצם ההליך שפורטוגל חוקקה את החוק בלב שלם עם רצון עז להתפייס עם העם היהוד.

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין
הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין

מסיבה זו בחרנו להתמקד בהתאזרחות לקבלת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין בלבד להתמקצע ולהיות מומחים אך ורק בתחום זה וכך לתת שירות מקצועי ויעיל לקוחותינו.

על פי המחקרים שביצענו אנו אפילו מאמינים שמרבית העם הפורטוגלי כיום הוא חיבור של העם היהודי והעם הפורטוגלי, זאת אנו מבינים על פי ההיסטוריה של היהודים בפורטוגל שכן מרבית היהודים עברו טבילה כפויה כך שמרבית היהודים דאז נטבעו בעם הפורטגלי. כך שהעם הפורטוגלי למשעה מורכב גם מהעם היהודי !

 

 

 דרכון פורטוגלי מדריך

 

דרכון פורטוגלי שלבים
דרכון פורטוגלי שלבים

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין שלב א: אז מי זכאי בכלל?

 

כמובן שהחוק נחקק לטובת בני עדות המזרח, מרביתם ממדינות ערב, אך הצלחנו ב- easy nationality לקבל אישור על הכרה של צאצא מגורשי ספרד גם לישראלים המוגדרים באשכנזים לכאורה. מדינות נוספות כגון בולגריה , ברזיל וכו.. נא לשים לב שמועמדים מברזיל נבדקים קצת יותר לעומק מחשש לאוכלוסיה גדולה שם שלא יהודית אך מרגישה זיקה רגשית לעם היהודי , הקהילה הפורטוגלית אף מתריע על כך ומסבירה נחרצות על אי מתן קבלת זכאות לאוכלוסיה זו.

החוק מאגד רשימה ארוכה המונה 5200 שמות משפחה. רשימה זו מורכבת מאיחוד עבודה של מספר חוקרים שעבודתם אוגדה לרשימה שתוכלו לראות בלינק הבא:

https://www.easynationality.com/מגורשי-ספרד-רשימה

השם משפחה שלכם ברשימה? נהדר! יש לכם סיכוי טוב לקבל הכרה.

השם משפחה שלי לא ברשימה מה עליי לעשות?

דבר שלא ידוע להרבה זכאים היא העובדה שזכאותם באה לא בהכרח מהשם משפחה העדכני שלהם.

ההסבר:

  •  מי שהחליף את שם המשפחה שלו. על המועמד כמובן להסביר זאת ואף  להראות הוכחות המעידות על כך.
  •  מי ששם משפחתו אינו מופיע ברשימה שפירסמנו קודם: ישנה אפשרות לקבל זכאות גם על ידי הסבא והסבתא , או סבא רבה למשל, כך שאם אתם ממוצא עדות המזרח יש סיכוי לא קטן שתמצאו בשמות המשפחה את התנאי לזכאות. גם שם נעורים של הסבתא מקנה זכאות, זה בדיוק הזמן להתקשר לכל המשפחה ולאסוף ראיות. במידה ולא צלחתם בשלב זה אנו יכולים לחבר עבורכם חוות דעת בתשלום.
  • שם המשפחה שלי לא מופיע כלל גם לא על ידי בדיקה גנאלוגית: לא הצלחתם להוכיח כלל אך זה בנפשכם, יש לכם את התחושה הלא מוסברת הזאת שאת אכן צאצאים, אולי סבא שלכם סיפר לכם כך כך. אך אין לכם שום מסמך המעיד על כך. אז קיים עוד פתרון אולי קצת פחות סימפטי אך יעיל ועוזר למקרים אלו: בדיקת דם. בלינק הבא תוכלו לתאם בדיקת dna https://www.igenea.com/he/home

 

אז אנחנו זכאים עקרונית איזה כיף ומה הלאה?

התנאי סף להגשת הבקשה להתאזרחות מכוח חוק צאצאי מגורשי ספרד בפורטוגל הם הבאים:

יהודי כדת משה וישראל.

העדר עבר פלילי.

הכרה על ידי הקהילה בפורטוגל. (הקהילה היהודית בליסבון או הקהילה היהודית בפורטו)

 

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין שלב ב: הכרה על ידי הקהילה היהודית

ממשלת פורטוגל האצילה מסמכותה בתהליך ההתאזרחות ונתנה את כוח בחינת המועדים ואף החלטה לגבי ההכרה לכך שאדם צאצא של מגורשי ספרד ופורטוגל לקהילה היהודית במדינה. הקהילה אשר ממלאת את תפקידה נאמנה עושה את מירב המאמצים על מנת לטפל בכול הבקשות בצורה מקצועית. האצלת סמכות זו מעידה על הקירבה הלבבית בין הקהילה היהודית בפורטו וליסבון לממשלת פורטוגל. הקהילה למעשה ממלאת תפקיד של רשות אדמיניסטרטיבית של הממסד הפורטוגלי.

אז מה מוטל עלינו לקבלת הכרה על ידי הקהילה היהודית בפורטוגל?

1. קודם עליכם להזמין תעודת לידה בלינק הבא:

https://www.gov.il/he/service/birth_certificate

בעקבות ריבוי הבקשות לתעודת לידה עקב החוק הספרדי ופורטוגזי קיים עומסים בשירות זה ועדיף לכם ללכת פיזית למרשם האוכלוסין בקרבת מקום המגורים שלכם, בידקו בלינק הבא היכן כדאי לכם לגשת ולקבל את תעודת הלידה שלכם פיזית:

https://www.gov.il/he/departments/Bureaus?OfficeId=95b283ad-fc02-40e6-ac6f-8986acac6b86

2. לסרוק תצלום דרכון שלכם

3. המלצת רב המוכר על ידי הקהילה הספרדית או אישיות מכובדת אחרת המוכרת בקהילה של יהדות ספרד, או יצירת חוות דעת לגבי שייכות שלכם לצאצאי מגורשי ספרד ב easy nationality חרף העבודה שלמדנו להכין חוות דעת בעצמנו אנו מחזקים את חוות דעת זו עם מכתבי המלצה של רבנים מהקהילה הספרדית בארץ ובעולם.

4. יצירת עץ משפחתי ברמה בסיסית (אין צורך שתתפסו על העץ עד לתקופת רב כוכבא כמו שפורסם בעבר בכתבות שיווקיות שהטעו את הציבור..)

5. תשלום של 500 אירו לקהילה היהודית בפורטוגל עבור כל תיק ותיק, לכל טיפול של תיק נוסף של בן המשפחה שכבר עבר את התהליך מוקנה הנחה של 250 אירו בתהליך על ידי הקהילה.

במידה וקיבלתם אישור עקרוני על ידי הקהילה עליכם לשלוח להם את כל המסמכים שבידכם איתם קיבלתם את האישור העקרוני באמצעות הדואר, רק לאחר מכן תקבלו מהם את האישור הסופי ישירות למייל וחתום בחתימה דיגיטלית מאובטחת, בפורמט pdf.

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין שלב ג: הוכחת העדר עבר פלילי

על מנת להוכיח העדר עבר פלילי שהוא תנאי הכרחי על מנת לקבל את הדרכון הפורטוגלי המיוחל, עליכם להזמין בלינק הבא את תעודת העדר עבר פלילי שלכם.

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

מדריך תעודת יושר לדרכון פורטוגלי:

1. למלא באנגלית באופן מדוייק את פרטי המבקש.

2. יש לבקש שליחת המסמך לשגרירות פורטוגל ישירות.

3. יש לגשת לשגרירות פורטוגל כעבור כחודש על מנת לאסוף את תעודת היושר שלכם ללא תור. נא לשים לב שמסירת תעודת יושר נעשת בימי שלישי בלבד.

תוכלו לקרוא אודות השגרירות הפורטוגלית בלינק הבא

 

4. התעודה בידכם? נהדר , כעת גשו למשרד החוץ בירושלים על מנת לאמת את המסמך.

מקרים חריגים:

אם שהיתם במדינה אחרת כתושבים עליכם לבקש תעודת העדר עבר פלילי גם ממדינה זו. כנ״ל לגבי ילידי חו״ץ.

קורה ולא פעם מקרים , בהם ילידי הארץ מגישים זכאות בקלות יתרה לעומת הוריהם שנולדו בחו״ל על אף שעצם זכאותם נובעת מאותו הורה ושורשיו.

דגשים: תעודת העדר עבר פלילי שלכם צריכה להגיע פיזית לפורטוגל אחרי כל התהליך הזה יחד עם הבקשה הרישמית להתאזרחות לא יאוחר משלושה חודשים מעת בקשת התעודה (נא לשים לב שכבר בין שלב הבקשה והגעת התעודה של העדר עבר פלילי לשגרירות פורטוגל נעלם לנו כבר חודש ולפעמים אף יותר אם יש עיקובים)

 

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין של ד: אימות מסמכים בשגרירות פורטוגל

על המועמד לאזרחות פורטוגלית לגשת לשגרירות פורטוגל בתל אביב על מנת לאמת את הדרכון שלו.

מדריך דרכון פורטוגלי אימות:

1. עליכם לקבוע תור לשם כך מראש בקונסוליה.

2. להגיע עם הדרכון פיזית לפגישה.

3. לצלם את כל דפי הדרכון כולל  הכריחה מבחוץ.

 

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין שלב ה: אימות חתימת המועמד

במועד אימות המסמכים עליכם לבקש בנוסף אימות חתימה על ידי שגרירות פורטוגל.

אם לא יסכימו לתת לכם את שירות זה באותה העת בקשו תור נוסף להשלמת משימה זו.

 

 

 *** הודעה חשובה ***

מזה כמה חודשים השגרירות כבר לא מאפשרת להגיש דרכה או לאמת דרכון, יש לפעול בשלב זה לעורך דין במידה והתחלתם עצמאית, המוסג הוצאת אזרחות פורטוגלית ללא עורך דין כבר לא קיימת, יש לשים לב גם שיש מגמה של יחס מועדף לבקשות שמיוצגות על ידי עורך דין מקומי, והבקשות נעשות יותר ויותר מסובכות בפורטוגל עקב מבול הבקשות וכן ריבוי בקשות בצורה חובבנית.

 

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין שלב ו : מילוי טפסים יציאות וכניסות של המועמד

בלינק הבא תוכלו למצוא את הטפסים בנוגע לכניסות ויציאות של הדרכון שלכם.

מדריך מילוי הטופס:

1. למלא את הטופס בשפה הפורטוגזית

2. למלא את כל הכניסות ויציאות שיש בדרכון בלבד ולא מעבר.

3. מילוי הטופס בפורמט וורד ולא בכתב יד.

 

 

 

 

חיברנו את מדריך זה להאיר את עיניהם של קהל לקוחותינו וגם למי שמעוניין לעבור  את ההליך לבד. אנא כבדו זאת ואל תיצרו קשר סתם אם אין אתם חפצים ברכישת שירות מקצועי בליווי ההליך , בסופו של יום אנו תאגיד המבקש להתפרנס בכבוד ובהגינות ונשמח שיכבדו זאת.

אם מדריך זה והאתר בכללי סייע לכם נשמח לפרגון חזרה בלייק בדף הרישמי שלנו, המלצה או סתם שיתוף המדריך.

דרכון אירופאי הוא מתנה יקרה מפז עבור תושבי מדינת ישראל הזכאים לכך הניתנת כמתנת פיוס מפורטוגל. אם אתם חפצים בה אל תשתהו , בל נשכח שפורטוגל הינה חלק מהאיחוד האירופאי וחלים עליה הוראות מחבריה לאיחוד. אין לדעת מתי אירופה תראה זאת לא בעין יפה ותחליט להקשות על ההליך או אפילו לבטלו.

אנו רואים ב easy nationality מעבר לפן העיסקי רואים שליחות בעזרה לישראלים לקבלת דרכון אירופאי, אנו מאמינים שזה יקנה עזרה גדולה לכל מחזיק בדרכון זה. איננו מעודדים כלל עזיבת הארץ או כל דבר המשתמע מכך. אין לנו ארץ אחרת אך כמו כל ישראלי מצוי אנו אוהבים לטייל בעולם ואף לעשות עסקים או ללמוד איזה תואר בחוץ לארץ ופה בדיוק דרכון זה יסייע לכם ולילדים שלכם בעתיד!

 

נאכל לכולם הצלחה בהליך ו.. ברוכים הבאים לאירופה.

easy nationality ברוכים הבאים לאירופה
easy nationality ברוכים הבאים לאירופה

 

 

מוזמנים לעשות לנו לייק בדף העיסקי    https://facebook.com/easynationality/

 

ולעקוב אחר העדכונים בקבוצות הפייסבוק שלנו 

קבוצה א

דרכון פורטוגלי הקבוצה
דרכון פורטוגלי הקבוצה

 

 

 

 

 

 

 

קבוצה ב

דרכון פורטוגלי פורום
דרכון פורטוגלי פורום

 

 

 

 

 

 

 

השאירו פרטים:

כתבות ומאמרים

מספר Nif פורטוגל

Numero de Indentificacao Fiscal למה משמש מספר Nif הפורטוגלי? קנייה ומכירת נכסים בפורטוגל, נדלן פורטוגל כתיבת צוואה פורטוגלית פתיחת חשבון בנק בפורטול קבלת אשראי ומשכתנא

קראו עוד »
שערי תקווה הקהילה היהודית ליסבון

הקהילה יהודית ליסבון

ליסבון ליסבון הינה אחת מהערים הדומיננטיות והמשפיעות ביותר בעבר ובהווה של פורטוגל. מדובר בעיר הבירה של פורטוגל אשר מתגוררים בה יותר מחצי מיליון תושבים. כיאה

קראו עוד »
קניית דרכון זר

קניית דרכון זר

רובנו יודעים שישראלים יכולים לעתים לקבל אזרחות זרה מתוקף עלייתם לישראל ממדינה אחרת בה נולדו, או מתוקף היותם צאצאים לעולים. אולם, האם ידעתם שבמדינות מסוימות

קראו עוד »