זכויות רפואיות על ידי דרכון פורטוגלי

הידעתם? שירותי ומתקני הבריאות בפורטוגל הם מהטובים בעולם!

כל תחום הרפואה התפתח מאוד בשנים האחרונות ורמת הבריאות של תושבי פורטוגל הינה מהגבוהות בעולם, גם תוחלת החיים בפורטוגל נחשבת לגבוהה מאוד.

בפורטוגל פועלות שתי מערכות בריאות העובדות במקביל ומשלימות אחת את השניה במקרה הצורך, שירותי מערכת הבריאות ציבורית ושירותי מערכת הבריאות פרטית.
נספר קצת על כל אחת מהן:

ביטוח רפואי באירופה
זכויות רפואיות דרכון פורטוגלי

מערכת הבריאות הציבורית

על מנת להיות זכאים לשירותים שמערכת הבריאות הציבורית מספקת, יש לשלם מס ביטוח לאומי בפורטוגל.

המערכת הציבורית מממנת טיפולים ללא תשלום או על ידי סבסוד, טיפולים אלו כוללים טיפולים כלליים וטיפולים אצל רופאים מומחים, אשפוז בבתי חולים, תרופות בהנחה, טיפולי שיניים בסיסיים וגם מתקדמים יותר, השתלות וכו..

לתושבים מעל גיל 65 מסובסדות התרופות והטיפולים בשיעור של 40% עד ל-100%, כמו כן היא מכסה עבורם שירותים שונים כגון: טיפולי שיניים, טיפולי עיניים ,קבלת שיניים תותבות וכן עוד שירותי רפואה רבים.

 

מערכת הבריאות הפרטית

במידה ואתם לא משלמים ביטוח לאומי בפורטוגל, ניתן ואף רצוי לרכוש פוליסת ביטוח פרטית.
כמו כן, ישנם יתרונות רבים במערכת זו כמו זמני המתנה קצרים באופן יחסי לרופאים מומחים ולטיפולים לא דחופים, גישה לבתי חולים פרטיים ולקליניקות פרטיות.

 

לסיכוםֿ:

מומלץ לאנשים הנצרכים ותלויים בשירותי רפואה שתהיה להם אפשרות לטפל בעצמם גם בחו”ל, דרכון פורטוגלי מקנה זכות זו ומאפשר תושבות וזכויות סוציאליות במדינה.

מאחל לכולנו  בריאות איתנה ושלא נצטרך אף מערכת בריאות לא בארץ ולא בחו”ל..

 

לבדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי או ספרדי לחץ כאן

 

ניתוח פורטוגל
בתי חולים אירופה ניתוח

השאירו פרטים:

כתבות ומאמרים

סופיה

        https://www.youtube.com/watch?v=gljZJnP5ZWs ההיסטוריה של סופיה כבר מהמאה השמינית לפנה”ס ניתן לראות התיישבות באזור שבו שוכנת כיום סופיה. מדובר בעיר הבירה השלישית מבחינת

קראו עוד »

Em geral, quando se fala ou pensa sobre a globalização, tem-se a percepção de que é tema novo, específico dos tempos atuais, com base nos

קראו עוד »

הוצאת אזרחות רומנית

דרכון אירופאי הפך להיות אחת מהמטרות השכיחות ביותר של ישראלים רבים אשר רוצים להחזיק באזרחות נוספת. לאחרונה הקונסוליה הרומנית מחמירה בדרישות עבור מתאזרחים לקבלת דרכון

קראו עוד »
אזרחות פורטוגלית יתרונות

אזרחות פורטוגלית יתרונות

לאזרחות פורטוגלית קיימות יתרונות רבים להלן העיקריים והחשובים שביניהם   היתרון העיקרי של אזרחות פורטוגלית צרו עמנו קשר בטלפון: 03-7448834 לאחר שהבנו את משווה זו

קראו עוד »