בעיקרון – אם אבא שלי מוציא דרכון – מה זה אומר מבחינת זכאות לגביי?

דרכון פורטוגלי בפחות מ10,000 ₪ כשמחיר ושירות נפגשים, אזרחות פורטוגלית בקלות פורומים אזרחות פורטוגלית פורום בעיקרון – אם אבא שלי מוציא דרכון – מה זה אומר מבחינת זכאות לגביי?

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  רז לפני 7 חודשים, 3 שבועות.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2497 תגובה

יניב

בעיקרון – אם אבא שלי מוציא דרכון – מה זה אומר מבחינת זכאות לגביי?
    כלומר יש טעם לעבור את כל התהליך כל המישפחה??

#2498 תגובה

מרדכי שאבי (מוטי)
    מנהל בפורום

שלום רב יניב,

זה שאבא שלך קיבל זכאות מבטיח לך שאתה עתיד לקבל הכרה גם כן כצאצא.

יחד עם זאת עליך לעבור את ההליך במידה ואתה בגיר במקביל להליך של אביך באותו האופן בצורה עצמאית.

ברוך הבא לאירופה יניב ובהצלחה !

#2549 תגובה

יניב

שלום
    זה ההליר שפורסם בקונסוליה הפורטוגלית בארהב.
    האם לישראלים ההלך דומה או זהה?
    אשמח לשמוע פרטים

http://www.embassyportugal-us.org/nationality-through-parents/

יש להגיש גם את המסמכים הבאים הקשורים להורים הפורטוגליים:
    נישואין של הורים חייבים להיות מאושרים על תעודת הלידה. אם נישואים בחו”ל ונישואין עדיין לא נרשמו בפורטוגל, הרישום חייב להיעשות על ידי הקונסוליה לפני שהילד רשאי להגיש בקשה לאזרחות.
    אם ההורים לא היו נשואים בזמן הלידה של המבקש, ההורים חייבים לחתום על הצהרה המאשרת אבהות בעוד המבקש היה עדיין קטין.
    תעודת לידה של שני ההורים (הורה שנולד מחוץ לארה”ב, תעודת הלידה חייבת להיות מאומתת על ידי אפוסטיל או הקונסוליה של פורטוגל במדינה המתאימה).

הרשמת מועמדים 18 ומעלה
    על המועמדים להופיע באופן אישי בקונסוליה הפורטוגזית הקרובה, עם המסמכים הבאים:
    העתק מאושר של הטופס הארוך של תעודת הלידה שלו, שהוסמך על ידי האפוסטיל או על ידי הקונסוליה של פורטוגל אם נולד מחוץ לארה”ב, בהתאם להוראות המצורפות;
    מסמכי זיהוי עם תמונה / חתימה כגון דרכון, א. כרטיסים וכו ‘);
    תעודת נישואין (אם רלוונטי);

#2679 תגובה

רז

יניב נראה לי זה ההליך להוצאת אזרחות לילדים שנולדו להורים שהיו אזרחים ביום הלידה. בערך כמו שכשנולדת ההורים שלך הלכו למשרד הפנים ורשמו אותך כאזרח ישראלי.
    לא חושב שזה ההליך לילדים מתאזרחים כאשר ההורה קיבל אזרחות לאחר הלידה של הילד.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־בעיקרון – אם אבא שלי מוציא דרכון – מה זה אומר מבחינת זכאות לגביי?
פרטים: