קיבלתי אזרחות

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  מרדכי שאבי (מוטי) לפני 6 חודשים.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2835 תגובה

שימי

במהלך שהבקשה שלי הייתה במשרד הפנים התחתנתי בשנית. לכן, רשום להם שאני גרוש. מתי כדאי לי להודיע להם שהתחתנתי? אני פוחד שאם אודיע עכשיו זה יעכב את קבלת תעודת הזהות. מה דעתכם?
    מניח שהכי טוב להוציא את תעודת הזהות והדרכון שם. למי כדאי לפנות שם וכמה מהר הולך התהליך אם אסע לשם, ומה להביא איתי?

בתודה מראש

#2867 תגובה

מרדכי שאבי (מוטי)
    מנהל בפורום

במידה ואתה מוציא את המסמכים בליסבון אנו עובדים עם אנדראה
    00351961916065

מוזמן ליצור עימה קשר בווצאפ

כמו כן אין שום פסול בלרשום את הנישואים החדשים אם אתה כבר אזרח, האם קיבלת כבר את תעודת הלידה הפורטוגזית?

#2884 תגובה

שימי

תודה רבה על האינפורמציה. אהייה איתה בקשר כי אני מתכנן לנסוע לליסבון. האם אנדריאה היא עורכת דין? הודיעו לי שרשמו אותי במנהל האזרחים ואמרו שתעודת הלידה תגיע בקרוב. אני יודע שאין פסול לרשום את נישואיי. השאלה רק אם לעשות זאת כעת או לפני קבלת תעודת הזהות או אחרי שאקבל את תעודת הזהות?
    שוב תודה רבה על העזרה

#2885 תגובה

מרדכי שאבי (מוטי)
    מנהל בפורום

תמתין לקבל את תעודת הלידה ביד לפני שאתה כל שינוי.

אנדראה לא עורכת דין ולא מייצגת אותך משפטית בשום צורה.
    ֿ
    היא מסדרת בעלות זולה מאוד את כל הפגישות ומלווה אותך למשרדים שם.. עומדת בתור עבורך עוד לפני שאתה מגיע וכו..

נטו נוחיות והכוונה על מנת להנפיק את תעודת הזהות והדרכון בזמן שיא של עד 36 שעות לכל המאוחר למי שחשוב לא להתעקב בליסבון.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־קיבלתי אזרחות
פרטים: