ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה

ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה

 

 

איזי נשיונליטי Easy Nationality החליטה לעשות כתבה אודות הביטוחים המובילים לנסיעות בחו”ל הקיימים בארץ.

מתכוננים לקראת נסיעה לחו”ל וההתרגשות כבר בשיאה? רגע לפני, חשוב ביותר, ביטוח נסיעות לחו”ל.

הסיבות לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל הם רבות ולמעשה מדובר בהכרח, שהרי אי אפשר לסמוך על המזל ובטח שאי אפשר לדעת מה יכול לקרות.

לכן, ביטוח נסיעות לחו”ל הוא חלק בלתי נפרד מהכנות הנסיעה ויכול לחסוך עלויות כספיות גבוהות לאין שיעור, במקרים של מצבי חירום בריאותיים, הדורשים אשפוז, ניתוח ומקרים נוספים.

קיימות חברות ביטוח רבות וגם מסלולים ותכניות מיוחדות עם הטבות. בבואכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל, חשוב לערוך השוואה ולבחון את כל האפשרויות.

 

 איך בוחרים דרך מי לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל?

ביטוח נסיעות 

איך בוחרים דרך מי לעשות ביטוח נסיעות לחול

איך בוחרים דרך מי לעשות ביטוח נסיעות לחול

תחילה, יש להתאים את סוג הביטוח הנרכש לסוג הטיול המתוכנן, כך שהוא יספק כיסוי מלא כניתן לפעילויות ולמקומות בהם תבקרו.

 

למשל:

ספורט אתגרי שאתם מתכננים לעשות, המדינה אליה אתם נוסעים ועוד גורמים נוספים המשפיעים על הביטוח, כמו מצבכם הבריאותי, מקרי הריון וכדומה.

 

בנוסף, סוג ואופי ההטבות להם אתם זכאים, מושפעים מקופת החולים אליה אתם שייכים, הבנק וסוג כרטיס האשראי המגנטי שברשותכם, חברות ביטוח עימם אתם עובדים במישורים אחרים וכדומה.

 

כל אלו, ישפיעו על הטבות שמגיעות לכם ועל תנאי הפוליסה.

 

 

 

 

 

 

האפשרויות כה רבות שזה מבלבל?

בואו נעשה קצת סדר, ביטוח נסיעות לחו”ל המלצות:

מה כולל הכיסוי הביטוחי?

ישנם קריטריונים בסיסים שרוב חברות הביטוח מכסות וכאלו שניתן לרכוש ולהוסיף בהתאם לצורך וסוג ההטבות משתנה מחברה לחברה.

פרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו”ל:

 

מצב בריאותי

במקרים שמבוטחים סובלים מבעיות בריאותיות, יש להוסיף על פוליסת הביטוח תוספת.

הטיפול הרגיל אותו נוטל האדם החול

ה, אינו נכלל כחלק מהביטוח, במידה וישנה מחלה או בעיה בריאותית ידועה מראש, כל טיפול נוסף אליו יזדקק במהלך הנסיעה, עלול שלא להיחשב כחלק מהביטוח הרגיל ולכן יש צורך בתוספת והרחבת פוליסת הביטוח.

 

גיל

גיל הוא קריטריון המשפיע על הטבות וסוג הביטוח, כאשר ביטוח עבור ילדים עלול להשפיע על תוקפו של ביטוח הרכב, ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה.

ביטוח לחול לפי גיל נשים

ביטוח לחול לפי גיל נשים

 

 

ביטוח לחול לפי גיל גברים השוואה

ביטוח לחול לפי גיל גברים השוואה

 

 

 

 

 

 

 

עלויות הביטוח והכיסוי הניתן עבור מבוגרים מעל גיל מסוים משתנים גם הם וכוללים מגבלות אחרות מהרגיל, שכן הגיל הוא קריטריון המשתנה בין חברה לחברה כאשר בחלק מהחברות מדובר על בני 60 ומעלה ובאחרות, על גילאים יותר מבוגרים.

לכן, זהו קריטריון נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר עושים השוואה בין חברות הביטוח השונות.

 

ביטוח עבור מקרים של ביטול או קיצור נסיעה  

את הביטוח ניתן להפעיל כאשר יש לבטל את הנסיעה מסיבות לא צפויות כמו תאונות, אשפוז בבתי חולים ומקרים קיצוניים נוספים.

גם כאן, יש לבדוק אם הפוליסה מכסה קיצור או ביטול נסיעה ומה הקריטריונים בכל חברה.

 

לאן אתם נוסעים?

ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה, גם ליעד שלכם יש השפעה על פוליסת הביטוח.

מדינות אירופה ברובם, בעלות תנאים ומחירים דומים כבישראל, אך במדינות אחרות כמו ארצות הברית, המחירים גבוהים בהרבה, מה שעלול להפוך את הכיסוי הביטוחי לחלקי בכל הקשור בכיסוי הוצאות אשפוז וכדומה.

לכן, בבחירת פוליסת הביטוח, יש לבדוק שהיא אכן מכסה עלויות אלו.

לחילופין, במקרים אחרים, בהם השירות הרפואי במדינה אליה אתם נוסעים הוא מצומם, יש לרכוש ביטוח שיכסה עלויות עבור שירותי אמבולנס וניידות לישראל במידת הצורך.

יתרה מכך, ברוב המקרים, על ידי תוספת תשלום הרחבת פוליסת הביטוח, ניתן לכלול בביטוח כיסוי מלא למקרים בהם יש צורך בהטסה לישראל בשל צרכים רפואיים.

 

משך תקופת הנסיעה

פוליסות ביטוח ניתנות לתקופה של עד שנה ומאחר שתהליך ההארכה עלול להיות מסורבל, אם התכנון הוא טיול ארוך, מומלץ לרכוש את הביטוח לשנה שלמה ובמידת הצורך לבטלו בסיום המועד ולקבל החזר.

כמו כן, לאחר שנה לא ניתן להאריך את הביטוח ויהיה עליכם לרכוש ביטוח במקום בו אתם שוהים, ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה.

 

ספורט אתגרי וספורט חורף ביטוח עבור פעילויות אקסטרים הוא לרוב שונה ומצריך תוספת ביטוחית. פגיעה כחלק מספורט אתגרי עלולה שלא להיחשב בביטוח הרגיל ובמקרים רבים יש להוסיפה כתופסת לביטוח, במידה ואתם מתכננים פעילות שכזו הכוללת ספורט אווירי, ספורט יבשתי או ספורט ימי.

כמו כן, ספורט חורף כמו סקי, לרוב דורש הרחבה נוספת בפוליסת הביטוח. חשוב לבדוק עם חברת הביטוח איזה ספורט נכלל בכיסוי טרם הנסיעה.

ביטוח נסיעות לחו''ל 

נשים בהריון

ביטוח נסיעות לחול אישה בהריון

ביטוח נסיעות לחול אישה בהריון

 

 

ביטוח הנסיעות, לרוב אינו מכסה טיפול רפואי הנדרש עקב סיבוכי הריון ויש להוסיף תוספות לשם כך, כאשר הכיסוי הביטוחי שניתן עבור נשים בהריון משתנה מחברה לחברה.

חלק מחברות הביטוח מציעות ביטוח מורחב בתשלום נוסף עד שבוע 30 ואחרות עד שבוע 42.

גם לגיל האישה השפעה על פוליסת הביטוח, כאשר המומצא הוא בין גיל 39 ל42. כמו כן, נשים בהריון אינן יכולות לרכוש פוליסת ביטוח עבור ספורט אתגרי.

 

 

השכרת רכב

ביטוח להשכרת רכב בחו”ל בנסיעות השוואה, ניתן לעשות במדינה דרך החברה ממנה אתם משכירים את הרכב.

כחלק מפוליסת הביטוח, ניתן בתוספת הרחבת הביטוח לקבל ביטול השתתפות עצמית עבור בעלי ביטוח מקומי.

ביטוח השכרת רכב בחול

ביטוח השכרת רכב בחול

 

 

 

 

כיסוי רכוש

כיסוי רכוש וכבודה לרוב דורש תוספת נוספת על פוליסת הביטוח הרגילה.

ביטוח לחול כיסוי כבודה רכוש

ביטוח לחול כיסוי כבודה רכוש

 

כמו כן, יש לבדוק איזה רכוש הביטוח מכסה כאשר ישנו הבדל בין כיסוי עבור גנבה ואובדן של מכשירים אלקטרונים כמו מחשבים טאבלטים וטלפונים ניידים.

 

 

 

 

ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה המלצות:

לאחר שהבנו את הקריטריונים הבסיסיים של הביטוח, נלמד להכיר את חברות הביטוח הפועלות כיום בשוק ואת הפוליסות השונות שהן מציעות. ביטוח חו”ל השוואה:

 

ביטוח נסיעות לחו”ל הפניקס

הפניקס היא חברת ביטוח הפועלת בארץ, אשר כחלק משרותיה, מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל ומתאימה את הכיסוי הביטוחי בהתאם לצרכי המטייל.

ניתן לרכוש ביטוח למספר ימים בודדים או לחודשים. כמו כן, ניתן להתאים את פוליסת הביטוח באופן אישי ולהרחיבה בתשלום נוסף, לפי קריטריונים הכוללים כיסויים בסיסיים, ביניהם – הטסות חירום לישראל בליוויי רפואי, חילוץ והצלה אווירי, כיסוי ביטוחי למקרים של רעידות אדמה ועוד.

כמו כן, כיסויים מיוחדים לנשים בהריון וטיפולים במקרים של לידת פג, החמרה במצב רפואי לחולים, ספורט אתגרי, כיסוי ספורט חורף כמו סקי, נסיעות עסקים ועוד.

כמו כן, ניתן לפנות דרך המוקד בקלות להארכה של פוליסה ולרכוש פוליסת חו”ל בזריזות ובקלות.

ביטוח עבור תרמילאים

ביטוח נסיעות לחול תרמילאים

ביטוח נסיעות לחול תרמילאים

כחלק מהתאמתה של חברת הפניקס ללקוח, מוצע גם ביטוח מיוחד עבור תרמילאים, הכולל כיסוי הוצאות רפואיות, ספורט אתגרי, איתור וחילוץ וכיסוי עבור הטסות חירום לארץ עד סכומים מאוד גבוהים.

ישנו מוקד תמיכה זמין ללא הפסקה של שירות פסיכולוגי למקרי חירום והתייעצות עם רופא ישראלי ואף חילוץ מבצעי עבור נפגעים עקב שימוש בסמים פסיכו אקטיביים.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל הראל

הראל מציעה פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל First Class, המתאימה לנוסעים עד גיל 90.

פוליסה זו מכילה בתוכה כיסויים עד סכום כספי גבוה, למקרים רפואיים ומציעה אפשרויות בחירת פוליסה מתאימה בהתאם למצב הרפואי האישי.

 

פוליסה זו מקנה כיסוי עבור הוצאות רפואיות גם במקרים של אשפוז וגם ללא אשפוז, כיסוי להוצאות טיסה ושהייה של בן משפחה במידה והמבוטח זקוק לכך מסיבות רפואיות, כיסוי עבור תרופות ועוד.

הרחבת הביטוח

כמו כן, בתופסת תשלום והרחבת פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל הראל, ניתן להוסיף כיסוי רפואי עבור הוצאות רפואיות עקב החמרה במחלה הקיימת מבעוד מועד, כיסויים לספורט אתגרי, כיסויים על אובדן או גניבה של רכוש כמו טלפון נייד, מחשב או אופניים, כיסויים בגין הוצאות חיפוש איתור והצלה, שירותי רופא פרטי בחו”ל, ספורט חורף וכיסוי מיוחד עבור נשים בהריון עד שבוע 32 כאשר גילן לא עולה על 42.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל ויזה כאל

ביטוח נסיעות לחול ויזה כאל 

ביטוח נסיעות לחול ויזה כאל

 

את פוליסת First Class של חברת הראל מקבלים לקוחות ויזה כאל עם הטבה המקנה חמישה ימים ראשונים ללא עלות. ההטבה היא עבור פוליסת הבסיס וניתן להוסיף בתשלום הרחבות נוספות.

כמו כן, הפוליסה כוללת הטבה של חמישה ימים ראשונים ללא עלות גם עבור הרחבת הפוליסה לכיסוי מטען וכבודה.

הזכאים להטבה הם בעלי כרטיסים שהונפקו על ידי חברת כאל וישנה הטבת ביטוח נסיעות לחו”ל דיינרס, ויזה, מאסטרקארד וכל כרטיס אחר התקף  במידה שהונפק על ידי החברה.

הפוליסה כוללת את התנאים של פוליסת First Class במלואם, כאשר גם כאן, ניתן לרכוש פוליסת בסיס ולהוסיף בתשלום הרחבות נוספות על פי צורך.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל ביטוח ישיר

ביטוח נסיעות לחול ביטוח ישיר

ביטוח נסיעות לחול ביטוח ישיר

ביטוח ישיר מציעים ביטוח נסיעות לחו”ל שבבסיסו כיסויים בסיסיים אותם ניתן להרחיב בתוספת תשלום בהתאם לצרכים האישיים.

מעבר לכיסויים הבסיסים, ביטוח ישיר מציעים הרחבת ביטוח לכיסוי כבודה, טיפול במצב רפואי כולל טיפול תרופתי, שינוי מועד הנסיעה, כיסוי מחשבים וטלפונים ניידים במצבי אובדן וגניבה, ספורט אתגרי וספורט חורף, מצבי הריון, חילוץ והצלה, אחריות כלפי צד שלישי.

פוליסה זו מתאימה לאנשים עד גיל 85.

 

 

 

 

 

 

 

ביטוח נסיעות לחו”ל AIG

ביטוח נסיעות לחול AIG

ביטוח נסיעות לחול AIG

 

AIG מציעים פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל בהתאמה אישית. הביטוח הבסיסי כולל כיסוי מקיף להוצאות רפואיות והוצאות אשפוז, מוקד חירום בעברית במשך כל היממה, הטסת חירום עקב מצב רפואי, פינוי לבית חולים, כיסוי עבור תרופות, כיסוי עבור הטסה של מלווה עקב מצב רפואי של המבוטח, טיפולי שיניים במקרי חירום, הארכת שהות בחו”ל עקב מצב רפואי, הטסת גופה, וכיסוי הריון עד שבוע 12, במידה והוא נודה בזמן השהות בחו”ל.

כחלק מאפשריות ביטוח נסיעות לחו”ל AIG, ניתן לרכוש ביטוח שנתי המתאים לאנשים אשר נוסעים מספר רב של פעמים בשנה. כיסוי זה, הוא ללא מגבלה למשך כל הנסיעות במהלך השנה.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל ויזה לאומי

ביטוח נסיעות לחו"ל ויזה לאומי

ביטוח נסיעות לחו”ל ויזה לאומי

חברת AIG, מציעה הטבות ביטוח נסיעות לחו”ל לאומי קארד. ביטוח נסיעות לבעלי כרטיס ויזה לאומי קארד, כולל הטבות מיוחדות במסגרתם, מוענקים חמישה ימים חינם ברכישת הביטוח.

הכיסוי הניתן הוא על פוליסת הבסיס לפי התקנון ועד גיל 85, כאשר ניתן לקבל גם חמישה ימים חינם בביטוח עבור כבודה הנחשב כהרחבת הביטוח.

המחזיקים בכרטיס זהב וכרטיס פלטינה, זכאים לכיסויי הרחבה נוספים הכוללים עיכוב טיסות, החזרת ילדים מבוטחים לארץ והמשך כיסוי על הוצאות בגין אשפוז גם לאחר החזרה לארץ.

AIG  מציעים הטבות נוספות לאלו שרוכשים את הביטוח דרך אתר האינטרנט, ביניהן- חמישה ימים חינם עבור ביטול או קיצור נסיעה וכיסוי עבור תאונות אישיות.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל מגדל

ביטוח נסיעות לחול מגדל

ביטוח נסיעות לחול מגדל

 

 

חברת מגדל, מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל, כאשר מבין ההטבות היא מציעה גישה מהירה למוקדי הטלפון לצורך התייעצות רפואית דרך אפליקציה נוחה לשימוש, תביעה להוצאות רפואיות על פי צורך ללא השתתפות עצמית ואף הגשת התביעה דרך המייל בקלות ומהירות.

כמו כן, קיים ביטוח נסיעות לחו”ל עבור תרמילאים הכולל איתור ולחילוץ בכיסוי של עד חצי מיליון שקלים במקרים של תאונות, ביטול וקיצור נסיעות עקב בעיות רפואיות, ספורט אתגרי הכולל ספורט ימי, ספורט אווירי, ספורט יבשתי וספורט גבהים.

 

 

 

 

 

ביטוח נסיעות לחו”ל פספורט קארד

סוכנות ויגודסקי מציעה שירותי פוליסת ביטוח למחזיקי כרטיס מגנטי פספורט קארד.

מדובר על ביטוח נסיעות בטכנולוגיה מתקדמת.

באמצעות הכרטיס המגנטי ניתן למעשה לשלם עבור טיפולים רפואיים בעת הצורך על ידי חיוב הכרטיס, כאשר החיוב עובר באופן אוטומטי לחברה ללא צורך בתביעות עתידיות נוספות.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל מאסטרקארד

חברת ישראכרט בע”מ מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל חינם!

השירות הוא עבור בעלי כרטיס מאסטרקארד והוא מוענק ללא הגבלה במספר הנסיעות.

עבור כל נסיעה ישנה זכאות לעד 55 ימים חינם בכיסוי הביטוחי עבור לקוחות עד גיל 75, בהתאם למצבם הבריאותי והתקנון של החברה בנושא.

את הביטוח ניתן להפעיל על ידי שיחה למוקד בשעות הפעילות.

כמו כן, ביטוח נסיעות לחו”ל חבר ישראכרט, קורפורייט ביטוח נסיעות לחו”ל, כרטיס פלטינה וכרטיסים בין לאומים נוספים מקנים ביטוח דרך חברת AIG  ועבור לקוחות תחת גיל 85 בהתאם לתקנון והתנאים של הפוליסה.

ההטבה כוללת 5 ימים חינם בקבלת הביטוח ללא הגבלה במספר הנסיעות.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל דרך קופת חולים:

ביטוח נסיעות לחו”ל מאוחדת

ביטוח נסיעות לחו"ל מאוחדת

ביטוח נסיעות לחו”ל מאוחדת

קופת חולים מאוחדת מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל, דרך הראל ביטוח נסיעות לחו”ל, הכולל כיסויים על הוצאות רפואיות אשפוזים, הטסות חירום לארץ, תרופות, טיפולי שיניים במצבי חירום ועוד.

 

 

ביטוח נסיעות לחו”ל כללית

ביטוח נסיעות לחול כללית

ביטוח נסיעות לחול כללית

ביטוח נסיעות לחו”ל של כללית מסופק דרך “כלל חברה לביטוח בע”מ” והוא כולל כיסוי עבור הוצאות רפואיות, אשפוז, בדיקות, תרופות, הטסת חירום וכיסוי עבור טיפול חירום לשיניים לבעלי כללית מושלם ופלטינום בהנחה.

את הפוליסה ניתן לשדרג לכיסוי ספורט אתגרי, חילוץ והצלה ועוד.

בנוסף, הטבה של ביטוח נסיעות לחו”ל עבור חיילים משוחררים, הכוללת שלושה חודשים חינם עבור חיילים משוחררים שמצטרפים לכללית והטבות נוספות עבור אלו שמצטרפים לכללית מושלם או פלטינום.

 

 

 

 

ביטוח נסיעות לחו”ל מכבי

ביטוח נסיעות לחו"ל מכבי

ביטוח נסיעות לחו”ל מכבי

קופת חולים מכבי מציעה ביטוח נסיעות לחו”ל דרך חברת הביטוח כלל – מכבי מדיכלל עולמי.

פוליסת הביטוח כוללת מוקד טלפוני 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע, הטבת ביטוח 3 חודשים חינם לחיילים משוחררים ועוד.

מבין ההטבות הבסיסיות הביטוח מכסה הוצאות רפואיות ואשפוזים, הטסות חירום והוצאות פינוי, הארכת טיסה עקב מצב רפואי, הוצאות מלווים במידת הצורך, כיסוי עבור נשים בהריון עד שבוע 12, כיסוי עבור פטירה בחו”ל ושירות רפואי.

כמו כן, ניתן  להרחיב בתשלום נוסף את הפוליסה הבסיסית לפוליסה הכוללת: איתור וחילוץ, ביטול וקיצור נסיעה, גניבה או אובדן של מכשור אלקטרוני, ספורט אתגרי וספורט חורף, פיצויים על ביטול נסיעה לנשים בהריון, כיסוי הריון עד שבוע 30 ועוד.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל השוואה דרך הבנקים :

ניתן לרכוש ביטוח דרך הבנקים השונים:

 

בנק אגוד ביטוח נסיעות לחו”ל

לקוחות של בנק איגוד שברשותם כרטיס אשראי אמריקן אקספרס, זכאים להטבה של ביטוח נסיעות לחו”ל חינם!

ההטבה היא עד 55 ימים ברצף לכל נסיעה וללא הגבלה בכמות הנסיעות. ההטבה כוללת כיסוי עבור הוצאות רפואיות, הטסת חירום, ביטוח כבודה ועוד.

כמו כן, ההטבה עד גיל 75 בהתאם לתקנון.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל בנק הפועלים

לקוחות בנק הפועלים יכולים לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל של חברת תורן.

 

ביטוח נסיעות לחו”ל בנק לאומי

לקוחות בנק לאומי זכאים להטבת ביטוח נסיעות לחו”ל לאומי קארד.

לאומי קארד מציאה ביטוח נסיעות עד גיל 85 עבור אנשים בריאים שאינם נוטלים תרופות.

ביטוח נסיעות לחו”ל ויזה לאומי, אינו כולל ספורט חורף וספורט אתגרי, החמרה במצבים בריאותיים הקיימים מראש ומצבי הריון.

ההטבה כוללת 5 ימים חינם ובתופסת תשלום ניתן להרחיבה.

 

במדיה אתם זכאים לאזרחות פורטוגלית ועברתם את הליך הוצאת אזרחות פורטוגלית ויש בידכם דרכון פורטוגלי, תוכלו על ידי האזרחות האירופית שלכם לקבל ביטוחי רפואי בחינם בכול רחבי אירופה ! ביטוח רפואי האירופאי הנקרא EHIC

דרכון אירופי

דרכון אירופי

בעתיד נעשה כתבה מפורטות עבור הביטוח הרפואי האירופי לאזרחי מרחב שנגן , מוזמנים לעקוב!

 

ביטוח נסיעות

עוד כתבות בנושא

מרדכי שאבי (מוטי)

מרדכי שאבי (מוטי)