תפריט

טיפים לקבלת ויזה לארצות הברית

אפשר להגדיר ויזה לארצות הברית כמסמך אשר נמצא בדרכון על מנת לאפשר להיכנס לשטח אמריקאי.

יש לציין שחלק המדינות פטורות מהוויזה והינם זקוקים לאישור יותר קל להשגה.

חלק מהמדינות האלו נמצאים באירופה. אך לגבי אזרח ישראלי חל אסור לטוס לארצות הברית ללא ויזה בתוקף בדרכון.

על מנת לקבל ויזה, התהליך אינו קל ומהיר וכולל כמה שלבים: מילוי טופס, תשלום אגרה, ראיון בשגרירות או בקונסוליה והמתנה על קבלת הוויזה.

על מנת לבוא מוכנים לראיון, למלא את הטופס בצורה נכונה ולהגדיל את הסיכויים לקבל אותו, ניתן לעשות שיעורי בית ולבדוק מהם הטיפים שישיגו לכם ויזה על בטוח.

במאמר זה, נכתוב רשימה של עצות המשמעותיות לקבלת ויזה לארצות הברית.

 איך אפשר להוציא ויזה לארצות הברית במהירות

כפי שנאמר, ויזה מאפשרת לישראלים לטוס לכל מדינה של ארצות הברית. יש אפשרות לקבל ויזה לפי סוג נסיעה, לדוגמא, טיול משפחתי או עם חברים לארצות הברית, ביקרו קרובי משפחה, פעילות תעסוקתי, לימודים או למען פתיחת עסק.

עם זאת, התהליך לבקשת ויזה, דומה עבור כל סיבה טיסה. על מנת להיות מוכנים לתהליך זה, נברר מהן העצות החשובות להצלחת קבלה ויזה:

  • הטיפ הראשון אשר אפשר לתת הינו מילוי נכון של הטופס הרלוונטי. ובכן, טופס זה כולל פרטים אישיים, הסיבה לביקורכם בארצות הברית ועוד. בנוסף, יש למלא את הטפסים בשפה האנגלית כמו שדורשת השגרירות. מומלץ למלא היטב את כל הפרטים ולענות עם שפה ברורה על השאלות. במידה ואינכם בטוחים באנגלית שלכם, ניתן לבקש מחברים, משפחה עזרה, או מחברות אשר מעניקות שירות זה.
  • כאשר יום הריאיון מגיע, יש לוודא שהבאתם את כל הטפסים ואישור לפגישה זו. בנוסף, חשוב להגיע ביום ובשעה המדויקת של המועד, ואפילו יש להגיע חצי שעה לפני הריאיון. הינו נמשך כמה דקות בודדות, כאשר השגריר שואל על סיבות הטיסה ופרטיים אישיים. התשובות צריכות להיות נכונות וקצרות, יש להראות שאתם בטוחים בכם ובתשובות.
  • משרד השגרירות לא מאפשרת להכניס תיקים, מזוודות או חפצים אישיים. מומלץ לבוא אך ורק עם הטפסים אשר הנכם זקוקים לריאיון. במידה ואתם מגיעים עם חפצים, יש אפשרות להשאיר אצל המעסיקים ליד השגרירות, בתמורת תשלום.
  • סטודנטים ישראלים או בעלי רכבים ובתים עלולים לקבל ויזה בקלות יותר. ניתן להביא את המסמכים המראים הוכחה לכך, על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל ויזה.

קיבלתי סירוב לוויזה, מתי אוכל לחדש את הבקשה ?

קבלת ויזה אינו אוטומטי, זהו תהליך ארוך, ולא כל אחד יכול לקבל אותו. מדי שנה, אנשים רבים מקבלים סירוב לוויזה בגלל סיבות שונות.

רובם חושבים שהם זקוקים לחכות לפחות חצי שנה כדי לחדש את הבקשה.

ובכן, דבר זה אינו נכון מכוון שניתן לחדש את הבקשה ישר אחרי הסירוב.

על מנת להגיע להצלחת קבלת ויזה בפעם השנייה, מומלץ לבחור בחברה אשר מעניקה שירות זה.

חברה זו תאפשר להבין מדוע קיבלתם סירוב ואלו דברים יש לשנות, בטופס או בריאיון.

סוגי ויזה לארצות הברית

קיימים סוגים שונים של ויזה אשר ניתן לקבל מהשגרירות או מהקונסוליה.

הוויזה הנפוצה ביותר הינו הסטנדרטי המיועד תיירים הרוצים לראות את ארצות הברית, לבקר קרובי משפחה, או להגיע לפגישות עסקיות ללא שכר.

סוגי ויזה אחרים מיעדים לסטודנטים אשר התקבלו באוניברסיטה במדינת ארצות הברית, בגלל סיבות רפואיות או ויזה עבודה באמצעות אישור של המעסיק.

החלום האמריקאי אינו רחוק, לאחר כמה שלבים הנכם יכולים לטוס ולחוות את המקום העצום והפופולרי בעולם.

לכתבה המלא לויזה לארה”ב עם מדריך מפורט:

ויזה לארה”ב

השאירו פרטים:

כתבות ומאמרים

ויזה זהב פורטוגל

ויזה זהב פורטוגל

ויזת זהב פורטוגל פורטוגל מעודדת יזמים להגיע למדינה ולהשקיע על מנת לסייע לכלכלה המקומית לצמוח. המדינה מעוניינת להגביר את היקף ההשקעות הזרות בפורטוגל באמצעות הטבות

קראו עוד »
אסור לפספס בפורטוגל

אסור לפספס בפורטוגל

אסור לפספס בפורטוגל הדרכון הפורטוגלי שלכם מוכן? יאלה בואו לגלות את המדינה המופלאה הזו תרבות ליסבון והאזור בביקורכם בפורטוגל לא תרצו לפספס את מנזר ז’רונימוס

קראו עוד »